Til innhold
Sarpsborg Bandyklubb - Sarpsborg Cup 2023 (9 - 10 sep 2023)
Sarpsborg Cup 2023 bruker
Cupmate
Sarpsborg Cup 2023
|
9 - 10/9 2023
Kampoppsett
Lag
Planer
Start
Informasjon
Kampoppsett
Kampoppsett klasser
Gutt (2007-2008)
Knøtt (2013 - 2014)
Lillegutt (2011-2012)
Lillejente (2011-2012)
Lillejente 2
Smågutt (2009-2010)
Småjente (2009-2010)
Småjente 2
Småjente 3
Baner
Sparta Amfi
Sparta kunstgressbane 1 (Fotball Bane 1)
Sparta kunstgressbane 2 (Fotball Bane 2)
Ungdomshallen
Påmelding
Overnatting
Historikk
Kontakt
Logg inn
Knøtt (2013 - 2014)
Kampoppsett:
Pulje A
Pulje B
Pulje A
Sarpsborg Bandyklubb Blå
- Blå
Snarøya Sportsklubb Snarøya
- Grønn og hvit
Solberg SK G2013
- Hvit (Svart)
ØHIL Rockets
- Hvit
Øvrevoll Hosle ØHIL Flyers
- hvit
Dato
Bane
Lø 9 sep 11.05
Fotball Bane 1
Sarpsborg Bandyklubb Blå
-
ØHIL Rockets
Lø 9 sep 11.05
Fotball Bane 2
Solberg SK G2013
-
Snarøya Sportsklubb Snarøya
Lø 9 sep 12.05
Fotball Bane 1
ØHIL Rockets
-
Øvrevoll Hosle ØHIL Flyers
Lø 9 sep 12.05
Fotball Bane 2
Snarøya Sportsklubb Snarøya
-
Sarpsborg Bandyklubb Blå
Lø 9 sep 13.20
Fotball Bane 1
Øvrevoll Hosle ØHIL Flyers
-
Solberg SK G2013
Lø 9 sep 13.20
Fotball Bane 2
ØHIL Rockets
-
Snarøya Sportsklubb Snarøya
Lø 9 sep 14.45
Fotball Bane 1
Øvrevoll Hosle ØHIL Flyers
-
Sarpsborg Bandyklubb Blå
Lø 9 sep 14.45
Fotball Bane 2
Solberg SK G2013
-
ØHIL Rockets
Lø 9 sep 15.35
Fotball Bane 1
Snarøya Sportsklubb Snarøya
-
Øvrevoll Hosle ØHIL Flyers
Lø 9 sep 15.35
Fotball Bane 2
Sarpsborg Bandyklubb Blå
-
Solberg SK G2013
Sø 10 sep 08.25
Ungdomshallen
Sarpsborg Bandyklubb Blå
-
ØHIL Rockets
Sø 10 sep 08.50
Ungdomshallen
Solberg SK G2013
-
Snarøya Sportsklubb Snarøya
Sø 10 sep 10.05
Ungdomshallen
ØHIL Rockets
-
Øvrevoll Hosle ØHIL Flyers
Sø 10 sep 10.45
Ungdomshallen
Snarøya Sportsklubb Snarøya
-
Sarpsborg Bandyklubb Blå
Sø 10 sep 12.00
Ungdomshallen
Øvrevoll Hosle ØHIL Flyers
-
Solberg SK G2013
Sø 10 sep 12.25
Ungdomshallen
ØHIL Rockets
-
Snarøya Sportsklubb Snarøya
Sø 10 sep 14.15
Ungdomshallen
Øvrevoll Hosle ØHIL Flyers
-
Sarpsborg Bandyklubb Blå
Sø 10 sep 14.40
Ungdomshallen
Solberg SK G2013
-
ØHIL Rockets
Sø 10 sep 16.10
Ungdomshallen
Snarøya Sportsklubb Snarøya
-
Øvrevoll Hosle ØHIL Flyers
Sø 10 sep 16.35
Ungdomshallen
Sarpsborg Bandyklubb Blå
-
Solberg SK G2013
Kampoppsett klasser
Gutt (2007-2008)
Knøtt (2013 - 2014)
Lillegutt (2011-2012)
Lillejente (2011-2012)
Lillejente 2
Smågutt (2009-2010)
Småjente (2009-2010)
Småjente 2
Småjente 3
Baner
Sparta Amfi
Sparta kunstgressbane 1 (Fotball Bane 1)
Sparta kunstgressbane 2 (Fotball Bane 2)
Ungdomshallen
Liste over dommere
Søk etter lag
Sarpsborg Cup 2023 bruker
Cupmate