Till innehåll
FC Järfälla - FC Järfälla Indoor Cup (2 - 3 feb 2019)
FC Järfälla Indoor Cup använder
Cupmate
FC Järfälla Indoor Cup
Spelschema
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 2004 Lätt (F04 L)
Flickor 2011 (F11)
Pojkar 2004 Medel (P04 M)
Pojkar 2006 Medel (P06 M)
Pojkar 2006 Svår (P06 S)
Pojkar 2007 Medel (P07 M)
Pojkar 2008 Medel (P08 M)
Pojkar 2009 Medel (P09 M)
Pojkar 2010 (P10)
Pojkar 2011 (P11)
Planer
Kungsängens sporthall plan A (Ku Sp A)
Kungsängens sporthall plan B (Ku Sp B)
Kungsängens sporthall plan C (Ku Sp C)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 2 feb 2019
Plan:
Kungsängens sporthall plan A
Kungsängens sporthall plan B
Kungsängens sporthall plan C
Kungsängens sporthall plan B
Tid
08.00
P11 - A
Hammarby IF FF 26
-
IFK Viksjö Mix 1
08.20
P11 - B
Eskilstuna Södra FF
-
IFK Aspudden - Tellus Röd-2
08.40
P11 - B
Hammarby IF FF 14
-
IFK Viksjö Mix 4
09.00
F11 - A
IFK Viksjö 2
-
FC Järfälla
09.20
F11 - B
Sköndals IK
-
AIK FF Svart
09.40
P11 - A
Djurgårdens IF FF 14-1
-
IF Brommapojkarna 4
10.00
P11 - B
FC Järfälla Blå
-
Eskilstuna Södra FF
10.20
F11 - A
Erikslunds KF
-
Spånga IS Blå
10.40
F11 - B
IFK Viksjö 1
-
Spånga IS Vit
11.00
P11 - A
FC Järfälla Grön
-
Hammarby IF FF 26
11.20
P11 - A
Djurgårdens IF FF 14-1
-
IFK Aspudden - Tellus Röd-1
11.40
P11 - B
Hammarby IF FF 16
-
Hammarby IF FF 14
12.00
F11 - A
Spånga IS Blå
-
Vallentuna Damfotboll 1
12.20
F11 - B
Spånga IS Vit
-
Vallentuna Damfotboll 2
12.40
P11 - A
FC Järfälla Röd
-
IFK Viksjö Mix 1
13.00
P11 - B
IFK Aspudden - Tellus Röd-2
-
Hammarby IF FF 16
13.20
P11 - B
Eskilstuna Södra FF
-
IFK Viksjö Mix 4
13.40
F11 - A
Vallentuna Damfotboll 1
-
Bollstanäs SK Grön
14.00
F11 - B
Vallentuna Damfotboll 2
-
Bollstanäs SK Gul
14.20
P07 M - A
Sollentuna FK Tegel Vit
-
IFK Aspudden - Tellus Röd-1
14.40
P09 M - A
Märsta IK
-
Vasalunds IF Rinkeby P2009
15.00
P09 M - A
FC Järfälla 2
-
FC Järfälla 1
15.20
P07 M - A
FC Järfälla Svart
-
Vasalunds IF Rinkeby P2007
15.40
P09 M - A
FC Järfälla 1
-
Kallhälls FF 1
16.00
P06 S - A
Bele Barkarby FF Svart
5 - 3
Mälarhöjdens IK Röd
16.20
P07 M - A
Vasalunds IF Rinkeby P2007
-
Sollentuna FK Tegel Vit
16.40
P07 M - A
FC Djursholm 2
-
IFK Aspudden - Tellus Röd-2
17.00
P06 S - A
Spånga IS FK U2
2 - 3
Mälarhöjdens IK Röd
17.20
P09 M - A
Älvsjö AIK FF Blå
-
FC Järfälla 3
17.40
P07 M - A
Sollentuna FK Tegel Vit
-
FC Djursholm 2
18.00
P06 S - A
Mälarhöjdens IK Röd
2 - 1
FC Järfälla 1
18.20
P09 M - A
Djurgårdens IF FF 3 Blå
-
Älvsjö AIK FF Blå
18.40
P09 M - A
FC Järfälla 1
-
Vasalunds IF Rinkeby P2009
19.00
P06 S - B - 1/2
FC Järfälla 2
3 - 4
Spånga IS FK U2
19.20
P06 S - A - 1/2
Bele Barkarby FF Orange
5 - 4
*
Mälarhöjdens IK Röd
19.40
P06 S - B - Final
Spånga IS FK U2
4 - 3
*
Bele Barkarby FF Svart
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor 2004 Lätt (F04 L)
Flickor 2011 (F11)
Pojkar 2004 Medel (P04 M)
Pojkar 2006 Medel (P06 M)
Pojkar 2006 Svår (P06 S)
Pojkar 2007 Medel (P07 M)
Pojkar 2008 Medel (P08 M)
Pojkar 2009 Medel (P09 M)
Pojkar 2010 (P10)
Pojkar 2011 (P11)
Planer
Kungsängens sporthall plan A (Ku Sp A)
Kungsängens sporthall plan B (Ku Sp B)
Kungsängens sporthall plan C (Ku Sp C)
Domarlista
Sök lag
FC Järfälla Indoor Cup använder
Cupmate