Till innehåll
Töjnan IBK - Töjnan Tiger Cup 2019 (14 sep - 25 nov 2019)
Töjnan Tiger Cup 2019 använder
Cupmate
Töjnan Tiger Cup 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå lätt (FBL)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Herrar Junior 17 (HJ17)
Knatteliga F11/F12 (KL F11/F12)
Knatteliga P11 (KL P11)
Knatteliga P12 (KL P12)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd medellätt (PMRML)
Planer
Arena Satelliten (AR SAT)
Edsbergshallen (EDSBERG)
Häggvikshallen plan 1 (HÄGG)
Helenelundshallen (HELEN)
Nya Rotebrohallen (NYA ROT)
Rotebrohallen (G:A ROT)
Silverdalshallen (SILVER)
Sim & Sporthallen A (SIM A)
Sim & Sporthallen B (SIM B)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 14 sep 2019
Plan:
Arena Satelliten
Edsbergshallen
Häggvikshallen plan 1
Helenelundshallen
Nya Rotebrohallen
Rotebrohallen
Silverdalshallen
Sim & Sporthallen A
Sim & Sporthallen B
Arena Satelliten
Tid
1.
07.45
PLRM - B
Arlanda RA19 P05
2 - 1
Rotebro IS IBK P05/06 Blå
7.
08.30
PLRM - B
Bele Barkarby P05 Svart
4 - 3
Högalids IF P04/05 Vit
15.
09.15
PMRML - A
Farsta IBK P04
8 - 0
Bålsta FBC P04/03 Lag 1, Röd
23.
10.00
PLRM - B
Arlanda RA19 P05
2 - 3
Bele Barkarby P05 Svart
32.
10.45
PLRM - B
Rotebro IS IBK P05/06 Blå
8 - 4
Högalids IF P04/05 Vit
41.
11.30
HJ17 - A
Farsta IBK HJ
2 - 0
Vallentuna IBK P02-04
50.
12.15
HJ17 - A
Ingarö IF HJ
3 - 1
Björklinge BK P:03
58.
13.00
PLRM - B
Arlanda RA19 P05
6 - 0
Högalids IF P04/05 Vit
67.
13.45
PLRM - B
Rotebro IS IBK P05/06 Blå
2 - 2
Bele Barkarby P05 Svart
76.
14.30
HJ17 - B
Huddinge IBS HJ Svart
1 - 2
Bele Barkaby Bele Barkaby HJ
85.
15.15
HJ17 - B
Hultsberg/Björkås P02 Svart/vitt
4 - 2
Töjnan IBK HJ P02
93.
16.00
HJ17 - A
Farsta IBK HJ
3 - 1
Ingarö IF HJ
101.
16.45
HJ17 - A
Vallentuna IBK P02-04
1 - 2
Björklinge BK P:03
109.
17.30
HJ17 - B
Hultsberg/Björkås P02 Svart/vitt
6 - 5
Huddinge IBS HJ Svart
117.
18.15
HJ17 - B
Töjnan IBK HJ P02
0 - 5
Bele Barkaby Bele Barkaby HJ
125.
19.00
HJ17 - A
Farsta IBK HJ
3 - 1
Björklinge BK P:03
133.
19.45
HJ17 - A
Vallentuna IBK P02-04
1 - 2
Ingarö IF HJ
141.
20.30
HJ17 - B
Hultsberg/Björkås P02 Svart/vitt
2 - 2
Bele Barkaby Bele Barkaby HJ
147.
21.15
HJ17 - B
Töjnan IBK HJ P02
1 - 3
Huddinge IBS HJ Svart
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå lätt (FBL)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Herrar Junior 17 (HJ17)
Knatteliga F11/F12 (KL F11/F12)
Knatteliga P11 (KL P11)
Knatteliga P12 (KL P12)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd medellätt (PMRML)
Planer
Arena Satelliten (AR SAT)
Edsbergshallen (EDSBERG)
Häggvikshallen plan 1 (HÄGG)
Helenelundshallen (HELEN)
Nya Rotebrohallen (NYA ROT)
Rotebrohallen (G:A ROT)
Silverdalshallen (SILVER)
Sim & Sporthallen A (SIM A)
Sim & Sporthallen B (SIM B)
Sök lag
Töjnan Tiger Cup 2019 använder
Cupmate