Res | ||||
---|---|---|---|---|
17.00 | G13 - A | Infjärdens SK - Sunnanå SK | 0 - 0 | |
18.00 | G13 - A | Råsunda IS - Gammelstads IF/Sunderby SK | 1 - 0 | |
19.00 | G13 - B | IF Brommapojkarna - IFK Östersund | 2 - 0 | |
20.00 | G13 - B | Skellefteå FF - Gammelgårdens IF | 1 - 2 | |
21.00 | B14 - A | IFK Östersund P14 - Wasa Fotbollsakademi | 3 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | B14 - C | Skellefteå FF - GIF Sundsvall | 2 - 2 | |
09.00 | G13 - A | Gammelstads IF/Sunderby SK - Infjärdens SK | 1 - 1 | |
10.00 | G13 - A | Sunnanå SK - Råsunda IS | 1 - 1 | |
11.00 | G13 - B | Gammelgårdens IF - IF Brommapojkarna | 0 - 1 | |
12.00 | G13 - B | IFK Östersund - Skellefteå FF | 0 - 2 | |
13.00 | B14 - C | RCD Espanyol - FK Bodø/Glimt | 0 - 0 | |
14.00 | B14 - B | Höga Kusten Alliansen - FF Jaro | 3 - 0 | |
15.00 | B14 - A | Gimonäs Umeå IF - Wasa Fotbollsakademi | 2 - 2 | |
16.00 | G13 - A | Infjärdens SK - Råsunda IS | 1 - 0 | |
17.00 | G13 - A | Gammelstads IF/Sunderby SK - Sunnanå SK | 0 - 3 | |
18.00 | G13 - B | Skellefteå FF - IF Brommapojkarna | 0 - 1 | |
19.00 | G13 - B | Gammelgårdens IF - IFK Östersund | 0 - 0 | |
20.00 | B13 - C | Mariehem SK - Gammelstad IF | 1 - 2 | |
21.00 | B14 - A | Gimonäs Umeå IF - IFK Östersund P14 | 2 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
07.45 | G13 - 7-8 | Gammelstads IF/Sunderby SK - IFK Östersund | 0 - 2 | |
08.45 | G13 - 5-6 | Råsunda IS - Skellefteå FF | 3 - 4 | |
09.45 | G13 - 3-4 | Infjärdens SK - Gammelgårdens IF | 0 - 1 | |
10.45 | G13 - Final | Sunnanå SK - IF Brommapojkarna | 0 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
17.30 | B16/17 - A | Skellefteå FF - Alnö IF | 4 - 1 | |
18.30 | B16/17 - B | Friska Viljor FC - Morön BK | 1 - 2 | |
19.30 | B16/17 - A | IFK Östersund - Gimonäs UIF | 0 - 3 | |
20.30 | B16/17 - B | FC Hulløy Bodø - Bodens BK | 2 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.45 | B16/17 - A | Gimonäs UIF - Skellefteå FF | 1 - 1 | |
09.45 | B16/17 - A | Alnö IF - IFK Östersund | 1 - 0 | |
10.45 | B16/17 - B | Morön BK - FC Hulløy Bodø | 1 - 3 | |
17.00 | B16/17 - A | Gimonäs UIF - Alnö IF | 0 - 4 | |
18.00 | B16/17 - A | IFK Östersund - Skellefteå FF | 0 - 4 | |
19.00 | B16/17 - B | Morön BK - Bodens BK | 0 - 0 | |
20.00 | B16/17 - B | Friska Viljor FC - FC Hulløy Bodø | 2 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | G15 - 1/2 | Sunnanå SK - Alvik IK/Bergnäsets AIK | 2 - 1* | |
10.00 | B16/17 - 1/2 | Skellefteå FF - Friska Viljor FC | 1 - 0* | |
11.00 | B16/17 - 7-8 | IFK Östersund - Bodens BK | 2 - 2 | |
12.00 | B16/17 - 5-6 | Gimonäs UIF - Morön BK | 1 - 2 | |
13.00 | G15 - Final | IFK Luleå - Sunnanå SK | 1 - 3 | |
14.15 | B16/17 - Final | FC Hulløy Bodø - Skellefteå FF | 2 - 1 |