Res | ||||
---|---|---|---|---|
13.00 | B14 - C | RCD Espanyol - Skellefteå FF | 0 - 1 | |
14.00 | B14 - C | GIF Sundsvall - Hedens IF | 3 - 1 | |
15.00 | B14 - A | Luleå SK - Gimonäs Umeå IF | 3 - 3 | |
16.00 | B14 - A | Wasa Fotbollsakademi - Gällivare SK | 0 - 3 | |
18.00 | B14 - C | Hedens IF - RCD Espanyol | 2 - 2 | |
19.00 | B14 - C | FK Bodø/Glimt - GIF Sundsvall | 3 - 1 | |
20.00 | B14 - B | FF Jaro - Lycksele IF | 5 - 0 | |
21.00 | G14 - B | Betsele IF - Svartbjörnsbyns IF | 1 - 3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | B14 - C | FK Bodø/Glimt - Hedens IF | 0 - 0 | |
09.00 | B14 - B | FF Jaro - IFK Umeå | 3 - 0 | |
10.00 | B14 - A | Wasa Fotbollsakademi - Luleå SK | 2 - 0 | |
11.00 | B14 - A | IFK Östersund P14 - Gällivare SK | 5 - 0 | |
16.00 | B14 - A | Luleå SK - IFK Östersund P14 | 0 - 4 | |
18.00 | B14 - C | GIF Sundsvall - RCD Espanyol | 4 - 1 | |
19.00 | B14 - C | Skellefteå FF - FK Bodø/Glimt | 0 - 1 | |
20.00 | B14 - B | Alviks IK - FF Jaro | 0 - 5 | |
21.00 | B14 - A | Gällivare SK - Luleå SK | 0 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | B14 - 1/4 | IFK Umeå - Skellefteå FF | 3 - 0 | |
09.00 | B14 - 9-10 | Luleå SK - Lycksele IF | 0 - 1 | |
10.00 | B14 - 7-8 | GIF Sundsvall - Wasa Fotbollsakademi | 1 - 0 | |
11.00 | B14 - 1/2 | FF Jaro - FK Bodø/Glimt | 2 - 1 | |
12.00 | B14 - 1/2 | IFK Östersund P14 - IFK Umeå | 0 - 1 | |
13.00 | B14 - 5-6 | Gällivare SK - Höga Kusten Alliansen | 1 - 2 | |
15.00 | B14 - Final | FF Jaro - IFK Umeå | 2 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
17.30 | G15 - A | Skellefteå FF - Piteå IF | 1 - 1 | |
18.30 | G15 - A | TP-47 - Alvik IK/Bergnäsets AIK | 0 - 8 | |
19.30 | G15 - B | Sunnanå SK - IFK Luleå | 5 - 0 | |
20.30 | G15 - B | Skellefteå Alliansen Svart - Kiruna FF | 3 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.30 | G15 - A | Alvik IK/Bergnäsets AIK - Skellefteå FF | 1 - 2 | |
10.30 | G15 - A | Piteå IF - TP-47 | 5 - 0 | |
11.30 | G15 - B | Sunnanå SK - Skellefteå Alliansen Svart | 4 - 0 | |
12.30 | G15 - B | IFK Luleå - Kiruna FF | 3 - 0 | |
17.00 | G15 - A | Alvik IK/Bergnäsets AIK - Piteå IF | 3 - 1 | |
18.00 | G15 - A | TP-47 - Skellefteå FF | 0 - 13 | |
19.00 | G15 - B | Kiruna FF - Sunnanå SK | 0 - 4 | |
20.00 | G15 - B | IFK Luleå - Skellefteå Alliansen Svart | 3 - 1 |